WYCIECZKA DO ODSAPKI – DZIEŃ RODZINY GRUPA KRÓLICZKI

Dnia 28 maja Króliczki wraz z Rodzicami wybrały się na wycieczkę integracyjną do gospodarstwa „Odsapka” położonego w malowniczej miejscowości – Serniki. Tematem przewodnim był Dzień Rodziny. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, min. były skoki na trampolinie, tyrolka, przejażdżka wozem taborowym i wiele innych…oraz zwierzątka  – kozy, które można było pogłaskać i nakarmić listkami. Po zabawie rodzice z dziećmi przyrządzili kiełbaskę na rusztach, którą ze smakiem wszyscy zjedli. Było też mnóstwo słodkości. Wspólny pobyt w gospodarstwie był bardzo udany. Dopisała nam piękna, słoneczna pogoda. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy i wróciliśmy uśmiechnięci do przedszkola. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas, na długo pozostanie w pamięci Rodziców, jak i naszych przedszkolaków.

Marzena Karczmarz