DZIEŃ BABACI I DZIADKA – ZAJĄCZKI

Dzień Babci i Dziadka to jedna z tych uroczystości, które są dniem wyjątkowym. Obecny czas niestety uniemożliwia nam spotkanie na żywo tu w przedszkolu. Dlatego , aby podtrzymać tradycję postanowiliśmy z pomocą rodziców , nagrać to jakże ważne wydarzenie.
Zajączki bardzo się postarały , aby pokazać Babciom i Dziadkom jak bardzo ich kochają. Nie zabrakło pięknych wierszy i piosenek. Zaprezentowały również swoje umiejętności taneczne poprzez ”słodki,, taniec Chocolate oraz ”Taniec Śnieżynek,, . Na Babcie i Dziadków czekały również piękne kwiaty samodzielnie wykonane przez dzieci.
Mamy nadzieję , że przyszły rok pozwoli nam wspólnie świętować , a Babciom i Dziadkom życzymy dobrego zdrowia i pociechy z wnucząt.

E. Truszkowska, M. Krupa