PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Dnia 17.10.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej dla dzieci z naszej placówki. Konkurs był skierowany do wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci zaprezentowały piosenki i pieśni patriotyczne. Muzycznych wrażeń i emocji było wiele. Wszyscy mali artyści zaprezentowali się na wysokim poziomie i zostali narodzeni głośnymi brawami. Przegląd Pieśni Patriotycznej był okazją do zaprezentowania umiejętności wokalnych dzieci, szansą do przełamywania tremy oraz okazją do kształtowania postaw patriotycznych wśród przedszkolaków. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Z pośród dzieci zostały wyróżnione dwie osoby  z grupy „ Pingwinki” ,które będą reprezentować nasze przedszkole na Miejskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !

Sylwia Wolińska
Katarzyna Dziedzic