POWITANIE JESIENI – 2024

Choć kalendarzowa jesień przyszła już 23 wrzesnia, to do naszego przedszkola zawitała z lekkim opóźnieniem. To własnie dziś 24 września, Pani Jesień lekko zaspana i kompletnie nieprzygotowana, została zaskoczona przez Elfiki, Misie, Myszki, Pandy, Pingwinki, Skrzaty, Wróbelki, Sówki, Wiewiórki i Tygryski. Nasze przedszkolaki okazały się prawdziwymi projektantami jesiennej garderoby i jej dodatków. To dzięki Nim udało się wyjść z trudnej sytuacji i Pani Jesień mogła pokazać się w swej całej, złotej odsłonie. A kiedy jeszcze Jej pusty koszyk został wypełniony po brzegi jesiennymi darami, wszyscy odetchnęli z ulgą. Uroczystość zakończyły wspólne pląsy po przedszkolnym placu pełne radości i uśmiechu naszych milusińskich. Do zobaczenia za rok!!!

Katarzyna Dziedzic
Iwona Suska